Záhradník: kosenie a iné záhradnícke služby...

Služby záhradníka:

Zišiel by sa Vám záhradník?

Ste zaneprázdnený prácou, kariérou alebo rodinnou? Nezostáva Vám čas na záhradu a záhradnícka firma je príliš drahá? Záhradník od hodinového servisu je šikovný záhradkár s dlhoročnou praxou a skúsenosťami, ktorý si prácu vykonáva zodpovedne a svedomito. Na záhradníka z hodinového servisu sa môžete spoľahnúť. Dovezie a doplní Vám mulčovaciu kôru alebo štrk vo Vašej výsadbe. Skontroluje a naprogramuje závlahový systém. Nadstaví a vyčistí postrekovače. V prípade potreby vie vymeniť ovládaciu jednotku, čerpadlo alebo elektroventil. Náradie potrebné na údržbu si privezie a odpad z údržby po sebe odvezie.

Starostlivosť o záhradu

Jeden z najdôležitejších faktorov pre zdravú a peknú záhradu je pravidelná a odborne vykonaná údržba. Okrasné dreviny, ale aj trávnik vyžadujú neustálu pozornosť, ošetrovanie a starostlivosť. Náš servisný záhradník vykoná všetky potrebné úkony za Vás. Poupratuje po sebe a odpad z údržby odvezie.

 • Záhradník - kosenie trávnikov

  Kosenie trávnikov

  Pravidelné, ale aj jednorázové kosenie záhrad, verejných plôch a parkov. O kompletnú starostlivosť o trávnik sa postará náš záhradník.

 • Záhradník - starostlivosť o zeleň

  Starostlivosť o zeleň

  Záhrada vyžaduje neustálu starostlivosť. Náš záhradník sa postará o Vašu záhradu od závlahového systému až po rez okrasných drevín.

 • Záhradník - vysádzanie okrasných drevín

  Vysádzanie okrasných drevín

  Náš záhradný servis Vám presadí, vysadí, ale aj dovezie a ošetrí Vaše okrasné rastliny. Podľa potreby zaleje, presadí alebo pohnojí.

 • Záhradník - odstraňovanie škodcov

  Odstraňovanie škodcov

  Vyskytol sa na Vašej záhrade krtko alebo iný záhradný škodca? Záhradník z hodinového servisu Vám ochotne pomôže.