Upratovanie domov, bytov a kancelárií...

Upratovacie služby:

Upratovací servis

Upratovací servis:

Upratovanie nieje len naša práca, ale aj koníček ktorý vykonávame s maximálnou precíznosťou na prevedený úkon. Potrebujete poupratovať Váš byt, dom alebo kanceláriu jednorázovo alebo pravidelne? Ste civilná osoba, firma alebo štátna inštitúcia pre ktorú je finančne náročné platiť pravidelne upratovačku? Náš servis Vám ponúka zaujímavé ceny a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. Čistenie, dezinfekcia a deratizácia je základ zdravého domáceho, pracovného a úžitkového prostredia.

Prečo náš upratovací servis?

Ste po práci unavený a upratovanie vás zaťažuje? Potrebujete poupratovať napríkad po maliaroch? Neváhajte zavolať na upratovanie Vašej domácnosti náš servis. Po opakovanom využití našich služieb poskytujeme zľavy do výšky 20%. Výrazné zľavy Vám vieme poskytnúť aj pri dlhodobom alebo pravidelnom upratovaní Vašich domácností, kancelárií a výrobných priestorov. Čistota a hygiena a spokojný zákazník je naša prvoradá priorita!

Upratovanie domácností

Upratovanie
domácností

Upratovanie bytov, domov a rodinných usadlostí jednorazovo, alebo pravidelne podľa požiadaviek klienta.
Upratovanie firemných areálov

Upratovanie
firemných areálov

Chýba Vašim výrobným priestorom čistota? Náš servis sa postará o poriadok a dezinfekciu Vašej prevádzky.
Upratovanie administratívnych priestorov

Upratovanie
administratívnych priestorov

Ponúkame Vám kompletný upratovací servis Vašich administratívnych priestorov za najlepšie ceny na trhu.
 • Upratovanie - Vysávanie

  Vysávanie

  Potrebuje Váš koberec povysávať a Vy na to nemáte čas? Hodinový servis Vám poupratuje a povysáva jednorazovo alebo pravidelne.

 • Upratovanie - Tepovanie

  Tepovanie

  Hodinový servis Vám v rámci upratovania, ponúka aj tepovanie kobercov a sedacích súprav. Používame výhradne značkové saponáty.

 • Upratovanie - Umývanie okien a sanity

  Umývanie okien a sanity

  Čistenie a dezinfekcie kúpeľní, WC a sprchovacích zariadení s maximálnym dôrazom na hygienu ktorá je na WC najdôležitejšia.

 • Upratovanie - Umývanie, leštenie podláh

  Umývanie, leštenie podláh

  Umývanie, čistenie a voskovanie podláh. Neustále sledujeme trh s čistiacimi prostriedkami a používame iba overené kvalitné produkty.