Hodinový servis už aj v Bratislave

Zásady náhradného manžela:

Náhradný manžel už aj v Bratislave

Z histórie:

Služba hodinový opravár alebo ak chcete náhradný manžel vznikla v Rusku, v hlave istej podnikateľky, ktorá žila sama bez partnera a na vlastnej koži pociťovala chýbajúcu šikovnú ruku v domácnosti. Z Ruska sa služba hodinového servisu rozšírila na západ a postupne do celej Európy a sveta. Nevynímajúc Slovenskú republiku a Bratislavu. V dnešnej dobe zažíva hodinový opravár doslova boom a teší sa veľkej obľube predovšetkým u osamelých žien, slobodných mamičiek bez manželov, ale aj u pracovne a rodinne vyťažených ľudí alebo starších fyzicky obmedzených ľudí.

Výhody náhradného manžela:

V dnešnej dobe, kedy sa venujeme kariére a výchove našich detí akosi nezostáva čas na drobné, ale aj náročnejšie opravy v domácnosti alebo na záhrade. Služba náhradný manžel nieje určená len pre osamelé ženy, ale aj pre ľudí ktorý nemajú čas, ani silu alebo chuť na niektoré domáce opravy a práce. Najväčšej obľube sa služba náhradný manžel teší v meste Bratislava, ale za posledné obdobie pociťujeme zvýšený záujem o naše služby aj v iných okresoch západného slovenska.

Dochvíľnosť náhradného manžela Bratislava

Dochvíľnosť
Príde vždy načas !

Po dohode so zákazníkom príde v presne určenom čase. Hodinový opravár prácu nenaťahuje a snaží sa úkon vykonať čo najrýchlejšie.
Precítnosť náhradného manžela Bratislava

Precíznosť
Ručí za svoju prácu !

Náhradný manžel zodpovedá za svoju prácu. Pristupuje k nej zodpovedne a profesionálne. Poskytuje na opravy 2 ročnú záruku.
Čistota náhradného manžela Bratislava

Čistota
Príde čistý a dbá na čistotu !

Čisté oblečenie a náradie je samozrejmosť. Po dokončení prác po sebe hodinový opravár poupratuje a nepotrebný odpad odvezie.
 • Náhradný manžel Bratislava v domácnosti

  Služby v domácnosti

  Hodinový servis Vám ponúka kompletný servis v okolí Bratislavy spojený s bežnými každodennými povinnosťami a opravami.

 • Náhradný manžel Bratislava v okolí domu

  Služby v okolí domu

  Nepostará sa Váš manžel o záhradu? Zavolajte si náhradného! Pokosí trávnik, ostrihá okrasné dreviny. Odvezie odpad z údržby.

 • Náhradný manžel Bratislava vo firme

  Služby vo firme

  Pokazilo sa Vám niečo vo Vašej firme, alebo kancelárii? Hodinový opravár je tu aj pre Vás, zaneprázdnených podnikateľov.

 • Náhradný manžel Bratislava - iné služby

  Iné služby

  Služby náhradného manžela môžete využiť aj na nevšednejšie potreby, ako je napr. venčenie psíka alebo doručenie nákupu.